Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З танцями, співами та малюнками: у Брюховичах урочисто відзначили День незалежності України
25 Серпня, 11:45
logo-black

З танцями, співами та малюнками: у Брюховичах урочисто відзначили День незалежності України

Віра Потічна

Співи від вокальних колективів, танцювальні номери талановитих діток та багато майстер-класів так захоплююче та цікаво відзначили 29 річницю Незалежності України у Брюховичах.

br
br-4

«Брюховичі – справжній осередок української культури! Просвіта, бібліотеки, гуртки, студенти, футбольні команди – і все це тут, у нашому селищі! За останні кілька років було багато змін! І наше завдання – не зупинятися, рухатися тільки вперед, завжди мати ціль і не здаватися!», – сказав до громади голова селища Володимир Доманський.

br2
br3

Свято у Брюховичах тривало весь день. Після вокальних та танцювальних номерів діти могли взяти участь у розіграші квитків на різноматні заходи та у конкурсі з караоке. Особливістю цього дня стали виступи вихованців карате- та айкідо-клубів.

Одночасно для дітей було облаштовано окремо художню зону, де можна було написати листа захисникам України, намалювати малюнок або ж розфарбувати одне одного, що особливо припало до душі дітям.

Завершився святковий вечір дискотекою та іграми холі-фарбами синього та жовтого кольорів.

До речі, до Дня незалежності України у селищі зняли відеоролик-привітання. В якому відзняли всі надбання та успіхи Брюхович за останні роки.

ФОТО: Брюховецька селищна рада

Схожі новини