Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З цього року в Академію сухопутних військ можуть вступати і дівчата
10 Липня, 09:18

З цього року в Академію сухопутних військ можуть вступати і дівчата

Кількість охочих, які виявили бажання цього року вступити на навчання до Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, вже обраховується сотнями. Однак цьогоріч абітурієнти – не лише хлопці, є й дівчата. Їм дозволяють обрати будь-яку спеціальність.

Про це повідомили у прес-службі військового вишу.

В Академії готують майбутніх командирів механізованих й танкових підрозділів, офіцерів-артилеристів, військових інженерів, фахівців морально-психологічного забезпечення тощо. Також за близько десятьма спеціалізаціями здійснюється підготовка у Військовому коледжі сержантського складу, що функціонує при військовому виші.

Під час вступних випробувань абітурієнти проходять медичний огляд, психологічний відбір та складають іспит з фізичної підготовки. Дівчата – на рівні з хлопцями.

Після складання всіх вступних іспитів, найкращі вступники розпочнуть навчання в Академії. Спершу вони прийдуть курс первинної військово-професійної підготовки на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки вишу. А з першого вересня опановуватимуть військовий фах у пункті постійної дислокації. Також закріплюватимуть теорію практикою на полігоні.

Фото: Укрінформ

Схожі новини