«З вогню вибіг господар – голий, у шоковому стані»: на Стрийщині згорів двоповерховий будинок | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«З вогню вибіг господар – голий, у шоковому стані»: на Стрийщині згорів двоповерховий будинок
29 Червня, 14:08
logo-black

«З вогню вибіг господар – голий, у шоковому стані»: на Стрийщині згорів двоповерховий будинок

Юлія Швидко

Вчора опівночі стрийських рятувальників викликали у село Верхня Стинава, де палав двоповерховий житловий будинок. Пожежу гасили дві години. 47-річний власник будівлі потрапив до Трускавецької міської лікарні. У нього на 38% обпечені ноги, руки та обличчя.

«Цей будинок нещодавно збудований, красивий, доглянутий. Його господарі звели як дачу, аби мати куди на вихідні приїжджати. Наразі невідомо, що викликало вогонь. Припускають, що замкнула проводка. Коли почалася пожежа, господар був усередині, – розповідає LMN сусідка погорільців Наталія. – Ми з чоловіком побачили полум’я. Почали телефонувати рятувальникам. Кажуть, що вже відправили машину. Побачили, як вогню вибіг господар – голий, у шоковому стані. Інші сусіди принесли йому одяг. Він не скаржився на самопочуття. Можливо, через стрес ще тоді не відчував болю».

Пожежа виникла в одній із кімнат будинку. Полум’я швидко розповсюдилось по дерев’яних конструкціях і перекинулось на горище. Вогонь знищив дах на площі 60 кв м, перекриття, вікна, двері.

Фото: ДСНС у Львівській області

Відео