Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З’явилася інформація про звільнення одіозного радника Сивохо
23 Березня, 21:28

З’явилася інформація про звільнення одіозного радника Сивохо

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов таки звільнив свого позаштатного радника і неофіційного головного реінтегратора ОРДЛО Сергія Сивохо. Про це повідомив блогер Кирило Сазонов у Facebook, офіційного підтвердження досі немає, інформує ГЛАВКОМ.

«Ловіть сенсацію, друзі. Указ ще не опублікований, але рішення ухвалене та підписане. Дуже серйозні джерела підтверджують, — пише Сазонов про звільнення Сивохо. – Платформа примирення накрилася мідним тазом, продюсер Сивохо не виправдав високої довіри. Двері прямо там, прощайте…».

У коментарях до посту блогера люди пишуть, що такі повідомлення про звільнення у команді нової влади вже стали нормою. Пригадують галас довкола звільнень Богдана та Гончарука. Кажуть, це може бути черговим замиленням очей, особливо перед 25 березня. У цей день, нагадаємо, мають відбутися підписання домовленостей про спільний з ОРДЛО переговорний майданчик. Дехто з користувачів жартує та радить призначити Сивохо міністром охорони здоров’я, позаяк, сьогодні з’явилась також інформація про ймовірне звільнення нещодавно призначеного голови МОЗ Іллі Ємця.

  • 0
  • 1415
Схожі новини