Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
З’явились деталі щодо ще 9 смертей від коронавірусу на Львівщині
11 Червня, 21:31

З’явились деталі щодо ще 9 смертей від коронавірусу на Львівщині

В області зафіксовано нові випадки смертей від інфекції. Із середини березня хвороба забрала уже 90 життів, повідомили у ЛОДА.

102-річна мешканка області перебувала на лікуванні у Стрийській центральній міській лікарні. Померла 25 травня. Результат тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 5 червня. У тій же лікарні 9 червня померла 68-річна пацієнтка. Позитивний тест отримали 5 червня.

У 8-мій міській клінічній лікарні м. Львова 6 червня помер 87-річний мешканець області. Там же 8 червня померла 81-річна жінка. Смерть пацієнта, 1969 року народження, у цій лікарні зафіксували 7 червня. Усі три тести, що підтвердили інфекцію, отримали 9 червня.

55-річна пацієнтка, яка перебувала на лікуванні у Львівській обласній клінічній інфекційній лікарні, померла 6 червня, а позитивний ПЛР тест надійшов 9 червня.

На амбулаторному лікуванні перебувала 89-річна мешканка Львівщини. Смерть наступила 8 червня, а тест підтвердив коронавірусну інфекцію 27 травня. Ще один пацієнт, 76-ти років, лікувався амбулаторно. Позитивний ПЛР – від 2 червня. Помер 9 червня.

На лікуванні у Центрі легеневого здоров’я перебував пацієнт, 1954 року народження. Covid-19 підтвердили 9 червня, а життя чоловіка обірвалось за день до того.

Нагадаємо, на Львівщині сьогодні виявили рекордну кількість інфікованих коронавірусом – 125. LMN писала, у яких районах області виявили нових хворих. Ймовірно, Львівщина продовжить карантин ще на тиждень. Цьому сприяє ситуація із захворюваністю на коронавірус у нашому регіоні.

Фото Романа Балука.

Схожі новини