З’явився тест, який допоможе визначитися із кандидатом у президенти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З’явився тест, який допоможе визначитися із кандидатом у президенти
14 Березня, 16:50
logo-black

З’явився тест, який допоможе визначитися із кандидатом у президенти

Дмитро Гнатій

Сьогодні активісти ГО Centre.ua презентували у Львові цікаву розробку. Це ресурс із програмами ТОП-10 кандидатів у президенти України 2019, де є можливість їх порівняти та побачити головне.

У розділі «Сфери політики» пропонують обрати певну категорію і ознайомитися, хто що обіцяє стосовно конкретних тем, зокрема «Децентралізація», «Повернення Донбасу», «Соціальна політика», «Боротьба з корупцією».

«Щоб прочитати усі кандидатські програми на сайті ЦВК, треба витратити щонайменше 4 години, – каже представник організації Андрій Андрушків. – У людей нема стільки часу. Новий інструмент дає можливість швидко зрозуміти, що є, а чого нема у програмах кандидатів. До прикладу, можна побачити, що у трьох з 10-ти нічого не написано про Крим».

Щоб сформувати цей інструмент, активісти надсилали кандидатам деталізовані опитувальники та брали офіційні програми кандидатів на сайті ЦВК. Щоправда, лише 4 кандидати з 10 надіслали розгорнуті відповіді.

На сайті можна пройти тест з 22 питань, щоб визначитись, із якими трьома кандидатами найбільше співпадають ваші погляди. Результати можна побачити у відсотковому співвідношенні. Присутні на презентації, які вже пройшли цей тест, розповіли, що були здивовані своїми результатами.

Фото: LMN

  • 0
  • 2846
Відео