Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За час окупації у Гостомелі зникли безвісти близько 400 людей
06 Квітня, 12:58

За час окупації у Гостомелі зникли безвісти близько 400 людей

За 35 днів окупації Гостомеля понад 400 людей вважаються зниклими безвісти. Про це повідомив голова Гостомельської селищної військової адміністрації Тарас Думенко в інтерв’ю “Громадському радіо”, пише УНН.

“За 35 днів окупації у нас понад 400 зниклих безвісти. Підвали Гостомеля ми зараз оглядаємо спільно з ДСНС і працівниками патрульної поліції. У нас є близько 1200 мешканців, зв’язок із якими підтверджено і які інформують нас про місцезнаходження тих чи інших людей, які виїхали”, – повідомив Думенко.

Голова нагадав, що у Гостомелі окупанти вбили селищного голову Юрія Прилипка. Також разом з ним загинули волонтери Руслан Карпенко та Іван Зоря, тіла яких були знайдені.

За словами Думенка, який під час окупації організовував евакуаційні колони, окупанти “підчищали сліди своїх звірств”.

“Ти міг рухатись у напрямку Гостомеля і вздовж дороги стояли розстріляні автомобілі з тілами, включно з дітьми. І міг повертатись назад – а цих тіл вже не було. Моя гіпотеза в тому, що чим спокійніше почували себе окупанти на якійсь території, чим далі вони були від лінії фронту, тим ретельніше вони замітали свої сліди”, – вважає очільник селищної військової адміністрації.

Схожі новини