Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За час повномасштабної війни окупанти вбили 143 дитини
28 Березня, 10:34

За час повномасштабної війни окупанти вбили 143 дитини

Протягом всього часу повномасштабних бойових дій на території України окупанти вбили 143 дитини та ще 216 поранили. Учора лише на Харківщині через обстріли росіян загинули три дитини. Про це станом на сьогоднішній ранок, 28 березня, повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Зокрема, найбільше постраждало дітей у Київській — 67, Харківській — 49, Донецькій — 53, Чернігівській — 38, Миколаївський — 30, Луганській — 27, Запорізькій — 21, Херсонській — 24, столиці — 16, Житомирській — 15 та Сумській — 14 областях.

Як повідомили в ОГПУ, 27 березня 2022 року російські військові обстріляли села Ізюмського району Харківської області. Внаслідок обстрілів загинуло 3 дитини та одна отримала поранення.

Того ж дня через обстріл окупантами Луганщини двоє дітей отримали поранення.

Крім того, 27 березня внаслідок ворожого обстрілу селища у Фастівському районі Київської області була поранена дитина.

В Херсонській області в лікарні помер 15–річний хлопець від поранень, які він отримав внаслідок артилерійського обстрілу.

На Сумщині вчора, 27 березня, військовий транспортний засіб рф наїхав на родину, яка йшла по дорозі, внаслідок чого 15-річний підліток отримав травми, а його батько помер у лікарні.

Додамо, як повідомили в ОГПУ, через бомбардування та обстріли пошкоджено 733 заклади освіти. 74 з них зруйновано повністю. Найгірша ситуація у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській областях та місті Київ.

Ці дані не є остаточними, оскільки відсутня можливість огляду місць обстрілів в районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

Схожі новини