За час повномасштабної війни в Україні викрили понад 1600 колаборантів та диверсантів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За час повномасштабної війни в Україні викрили понад 1600 колаборантів та диверсантів
04 Серпня, 19:58

За час повномасштабної війни в Україні викрили понад 1600 колаборантів та диверсантів

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні затримано понад 1600 диверсантів та колаборантів. Наразі вже відкрито понад 1 тис. кримінальних проваджень. Про це на брифінгу повідомив начальник оперативного управління Головного управління Нацгвардії Олексій Надточий, передає LB.ua.

Починаючи з 24 лютого на території нашої держави затримано понад 1600 осіб, причетних до диверсійно-розвідувальної діяльності.  Розпочато 1106 кримінальних проваджень за колабораційну діяльність, ст. 111-1 Кримінального кодексу України, – сказав він.

Так, за його словами, 28 липня в Харківській області було викрито місцевих жителів, які під час тимчасової окупації співпрацювали з військовими РФ, добровільно надаючи їм матеріальні ресурси.

Наприкінці липня в Торецьку викрита мережа корегувальників авіаударів ворога. Місцеві мешканці: жінка та два чоловіки адміністрували ТГ- канал та за гроші передавали окупантам інформацію про розміщення ЗСУ та влучення снарядів.

На Донеччині вже на початку серпня затримано чоловіка, який передав інформацію ворогу про дислокацію ЗСУ. Цей же 35-річний чоловік надсилав знайомій до РФ детальні звіти ракетних ударів по Краматорську та інших населених пунктах.

  • 0
  • 71
Відео