Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За час війни психологічну підтримку у Львові отримали понад 700 українців
17 Квітня, 15:29

За час війни психологічну підтримку у Львові отримали понад 700 українців

За час війни у львівському центрі соціальних служб «Між нами» надали понад 700 психологічних консультацій. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

«Кожного дня до нас надходять дзвінки зі всієї України із запитом психологічної підтримки, особливо в період сирен чи бомбардувань. Проте не всі люди потребують повноцінної психологічної консультації – декому просто потрібно, щоб їх вислухали, щоб була змога виговоритись. У теперішній час важко залишатись наодинці, у людей загострюється відчуття самотності. Тому надважливим є мати кому сказати про свої переживання», – зазначають у львівському центрі соціальних служб «Між нами».

Фахівці організували також понад 20 індивідуальних та групових консультацій і провели навчання для волонтерів із надання першої психологічної допомоги. Окрім того, майже 300 діток пройшли тренінги щодо саморегуляції, де навчалися технікам зняття напруги та стресу.

У центрі наголошують, що зараз для кожного дуже важливо, щоби хтось був поруч та «повертав» у теперішній стан, і просто давав відчуття того, що ми не самі.

Додамо, у Львові діє цілодобова лінія психологічної підтримки для всіх, хто її потребує. Цю допомогу надають фахівці центру «Між нами». Психологічну допомогу можна отримати за номером телефону 0800307305. Дзвінки з номерів будь-яких операторів – безкоштовні.

Схожі новини