Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За час війни від рук окупантів постраждало вже близько 400 дітей
01 Квітня, 10:05

За час війни від рук окупантів постраждало вже близько 400 дітей

Протягом повномасштабного вторгнення рф в Україні постраждало близько 400 дітей. Із них 153 загинуло та більше 245 поранено . Про це повідомив Офіс генерального прокурора з посиланням на ювенальних прокурорів.

«Триває робота зі встановлення всіх даних щодо постраждалих дітей у місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях. У місті Маріуполь, на окремих територіях Київської, Чернігівської та Луганської областей підрахувати всіх загиблих і постраждалих зараз складно», – йдеться у повідомленні.

Зокрема лише у Маріуполі ще 27 березня втрати серед дітей оцінювалися у 210 осіб.

За інформацією прокуратури, найбільше постраждало дітей у таких областях: Київській – 73, Донецькій – 65, Харківській – 53, Чернігівській – 43, Миколаївській – 30, Луганській – 31, Запорізькій – 22, Херсонській – 29, Сумській – 16, Житомирській – 15. У столиці Київ – 16 дітей.

Зазначимо, 19 березня російські військові обстріляли колони цивільних авто, які здійснювали евакуацію “зеленим коридором” з м. Маріуполя, внаслідок чого загинули батько з дитиною.

31 березня від тяжких поранень померла 2-річна дівчинка з міста Лисичанська Луганської області, яка разом зі своїм 7-річним братом напередодні отримали тяжкі поранення.

Крім того, окупанти пошкодили 859 закладів освіти. 83 з них зруйновано повністю. Найгірша ситуація у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській,  Миколаївській, Житомирській, Чернігівській, Київській областях та місті Київ.

Нагадаємо, як повідомляли вчора в ОГПУ,  Більше 380 дітей постраждали в Україні з початку збройної агресії Російської Федерації. З них 148 загинуло та 232 поранено.

Схожі новини