Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За час воєнного стану в Україні стало вдвічі менше крадіжок, розбійних нападів та грабежів
03 Листопада, 18:54

За час воєнного стану в Україні стало вдвічі менше крадіжок, розбійних нападів та грабежів

З початку війни в Україні поліцейські зареєстрували вдвічі меншу кількість крадіжок, розбійних нападів та грабежів, ніж за аналогічний період минулого року. Проте кількість анонімних замінувань зросла на 25%.

За інформацією Нацполіції України всього з початку року зареєструвано 212 тисяч кримінальних правопорушень.

«Це на 14 відсотків менше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема зменшилася кількість випадків нанесення тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі зі смертельними наслідками, а також зґвалтувань», — розповів начальник Деппртаменту оперативного реагування Нацполіції Олексій Сергєєв.

Він додав, що натомість поліцейські зареєстрували трохи більше умисних вбивств, але переважна їх кількість це злочини російських військових.

Хоч крадіжки, розбійні напади та грабежі, зменшилися майже вдвічі, проте майже на 30% збільшилася кількість шахрайств. Також стало надходити більше анонімних повідомлень про замінування. Їх кількість зросла на 25%

Він також повідомив, що кількість дорожньо-транспортних пригод збільшилася на 10%.

«Якщо порівнювати з аналогічним періодом, то це збільшення несуттєве, але відмічається суттєве збільшення – на чверть фактів загибелі пішоходів. За два тижні загинув 51 пішохід. З них 38 – саме в темну пору часу», — сказав Олексій Сергєєв.

Схожі новини