Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За добу до нас прибуло 500 тонн гуманітарного вантажу, – Козицькій
02 Березня, 13:10

За добу до нас прибуло 500 тонн гуманітарного вантажу, – Козицькій

Львівщина залишається гуманітарним вікном в Європу, який доставляє продукти, зброю і все, що необхідно для наших бійців на фронт і для людей в іншу частину України. Про це сьогодні, 2 березня, під час брифінгу зазначив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

За його словами, за минулу добу прийшло більше 500 т гуманітарних вантажів, більше 200 т було розподілено на інші області: Одещина, Херсонщина, Київщина, Житомирщина. Майже 400 автомобілів зараз зайняті перевозкою гуманітарних вантажів через кордон з Республікою Польща.

Також він наголосив, що для української армії і для тимчасово переселених осіб зібрали вже 17 млн грн. Черги на кордоні поступово зменшуються, і на даний момент на пунктах пропуску Шегині, Рава-Руська перебувають від 300 до 400 машин.

«На Львівщині все спокійно. За минулу добу один раз лунала повітряна сирена. Це було пов’язано з тим, що був сигнал протиповітряної оборони щодо можливості атаки зі сторони Білорусі», – додав начальник Львівської ОВА.

 

Схожі новини