Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За добу до України повернулись понад 10 тисяч чоловіків
12 Березня, 14:57

За добу до України повернулись понад 10 тисяч чоловіків

За добу 11 березня на заході України кордон перетнули понад 94 тисячі осіб, а також більше 14 тисяч транспортних засобів. Згідно з цими даними, пасажиропотік дещо зменшився відносно показників попередньої доби. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Зокрема, покинули Україну майже 75 тисяч осіб. Більшість із них, а саме близько 49 тисяч людей, перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Зараз накопичення пішоходів, автомобілів і пасажирських автобусів на цьому напрямку мінімальні.

“Окрім того, до України за минулу добу прибули понад 18 тисяч осіб, з яких близько 15 тисяч – українці. Більшість з них – чоловіки, що планують захищати майбутнє своєї країни. Загалом за 16 останніх днів до України повернулися близько 220 тисяч наших співвітчизників!”, – йдеться в повідомленні.

Додамо, усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ПП «Дзвінкове») працюють у цілодобовому режимі.

У Львівській ОВА рекомендують для перетину кордону до ЄС обирати також пункти пропуску на кордонах з Угорщиною, Словаччиною, Румунією і Республікою Молдова. Їх завантаженість кожні дві години висвітлюється на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби – Західний Кордон.

Схожі новини