За добу на Львівщині 5 чоловіків спіймали на незаконних спробах перетнути кордон – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За добу на Львівщині 5 чоловіків спіймали на незаконних спробах перетнути кордон
06 Травня, 14:30

За добу на Львівщині 5 чоловіків спіймали на незаконних спробах перетнути кордон

Прикордонники продовжують виявляти чоловіків, які намагаються незаконно перетнути кордон. Учора прикордонний наряд під час перевірки автомобіля «Шкода» виявив групу осіб, які не змогли пояснити мету свого перебування у прикордонні та ймовірно мали намір незаконно потрапити до Польщі. З метою перевірки інформації від підрозділу призначено додаткові наряди. Про це LMN повідомили прикордонники Львівського загону. 

В ході пошукових заходів, за кілька десятків метрів до держрубежу, прикордонники відділення «Грушів» виявили та затримали п’ятьох мешканців Закарпатської та Житомирської областей віком від 21 до 24 років. В ході бесіди затримані зізнались, що мали намір незаконно потрапити до країн ЄС з метою працевлаштування, – розповіли прикордонники. 

Усіх затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для перевірки та притягнення до відповідальності за статтею про незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю затриманих буде вирішувати суд.

Відео