Протягом минулої доби на Львівщині рятувальники ліквідували 25 пожеж, із яких 18 виникли в екосистемах. Внаслідок однієї з пожеж загинула людина.
Як повідомили у ДСНС, вогнеборцям також вдалося врятувати шість будівель від знищення вогнем.
Рятувальники вкотре закликали мешканців області дотримуватися правил пожежної безпеки та не випалювати суху траву й сміття. У ДСНС наголошують, що такі пожежі швидко поширюються, становлять небезпеку для людей, житлових будинків та природи.
Також громадян просять бути обережними з відкритим вогнем, стежити за справністю електроприладів, не перевантажувати електромережу та не залишати дітей без нагляду.
У разі пожежі чи іншої надзвичайної ситуації мешканців закликають телефонувати за номерами 101 або 112.