За два етапи Кубка світу паралімпійці Львівщини вибороли 8 медалей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За два етапи Кубка світу паралімпійці Львівщини вибороли 8 медалей
07 Лютого, 13:10

В Італії за два етапи Кубка світу паралімпійці з Львівщини вибороли вісім медалей. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

«За першість боролися представники України, Польщі, Казахстану, Грузії, Іспанії, Італії, Канади, Бразилії, Кореї, США, Японії та Швеції. Спортсмени Львівщини Павло Баль та Василь Кравчук на двох вибороли вісім медалей, з яких 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

На першому етапі Кубка світу чотири медалі здобув Павло Баль:

• 24 січня відбулася гонка на дистанції 10 км з роздільним стартом. Баль Павло посів 2 місце, а  Кравчук Василь – 10-те. У цій гонці взяли участь 29 учасників з 11 країн.
  • 25 січня відбулася гонка на дистанції 10 км з масового старту.  Баль Павло посів 2 місце. Кравчук Василь фінішував  5-м. У цій гонці взяли участь 24 учасники з 11 країн.
  • 27 січня відбувся спринт на 1.2 км. У фінальному забігу Баль Павло фінішував третім. Кравчук Василь не відібрався до фінального забігу та за результатами півфіналу посів 7 місце. Загалом у цій дисципліні змагалися 32 учасників з 12 країн.
  • 28 січня відбулася гонка на дистанції 5 км з роздільним стартом.  Баль Павло посів 3 місце, а Кравчук Василь фінішував 6. Тут на старт вийшли 30 спортсменів з 12 країн.

На другому етапі Кубка світу дві медалі здобув Павло Баль, а дві – Василь Кравчук:

• 31 січня відбулася гонка з лижних перегонів у дисципліні спринт на 1.2 км. У фінальному забігу змагалися двоє наших спортсменів: Баль Павло посів 1 місце, а Кравчук Василь фінішував шостим. Тут позмагалися 32 учасників з 12 країн.
  • 1 лютого відбулась гонка з пара біатлону – спринт на дистанції 7.5 км. Баль Павло виборов «срібло». Кравчук Василь фінішував – 4-м. У цій гонці взяли участь 17 учасників з 8 країн.
  • 3 лютого відбулась гонка з пара біатлону на дистанції 3.9 км спринт-персюіт. У фінальному забігу Кравчук Василь посів 2 місце. Павло Баль не брав участь у цьому старті. Загалом змагалися 14 учасників з 6 країн.
  • 4 лютого відбулась гонка з пара біатлону на дистанції 10 км з роздільним стартом та з штрафними кругами. Кравчук Василь завоював «золото». Павло Баль не брав участь у цьому старті. Загалом в цій дисципліні змагалися 14 учасників з 6 країн.

Обидва лижники є представниками Львівського обласного центру «Інваспорт». Павло Баль тренується під керівництвом Богдана Добранського, а Василь Кравчук – Володимира Любіжаніна.