За дві доби прикордонники виявили одинадцять ухилянтів, які хотіли незаконно перетнути кордон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За дві доби прикордонники виявили одинадцять ухилянтів, які хотіли незаконно перетнути кордон
22 Січня, 12:51

За дві доби прикордонники виявили одинадцять ухилянтів, які хотіли незаконно перетнути кордон

За попередні дві доби інспектори прикордонного контролю припинили одинадцять спроб незаконного перетину кордону за документами з ознаками підробок. Предʼявників липових документів викрили в пунктах пропуску «Грушів», «Краківець», «Рава-Руська», «Шегині» та у потязі закордонного прямування. Усі затримані виявились чоловіками призовного віку. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України – Західний кордон.

“Дев’ять чоловіків з Одещини, Хмельницького, Києва та Дніпропетровської області надали на перевірку тимчасові посвідчення військовозобовʼязаного та довідки військово-лікарської комісії. В ході перевірки військово-облікових документів прикордонники виявили ряд ознак, що свідчать про їх підробку”, — йдеться у повідомленні.

Ще один мешканець Кропивницького пред’явив паспорт із фіктивною відміткою на постійне проживання у Німеччині. Також під час контролю в жителя Дніпра прикордонники виявили накази про бронювання та про службове відрядження, які містять ознаки підробок.
За усіма фактами повідомили співробітників Нацполіції. За використання фальшивок чоловікам загрожує відповідальність за ст. 358 Кримінального кодексу України.
Відео