За хабар працівницю БТІ оштрафували | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За хабар працівницю БТІ оштрафували
11 Липня, 14:25

За хабар працівницю БТІ оштрафували

Шевченківський районний суд міста Львова оштрафував працівницю обласного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» Оксану Кушнір, яку спіймали на отриманні хабара в сумі 26,5 тис. грн. Жінка заплатить 5,1 тис. грн штрафу в дохід держави, – пише Zaxid.net

Торік вона  працювала на посаді техніка у “БТІ”. До неї звернулися з проханням виготовити технічну документацію для розділення однієї двокімнатної квартири на дві однокімнатні. За це працівниця почала вимагати хабар у розмірі 1500 доларів США. Та отримала обумовлену суму.

Працівниця повністю визнала свою провину та просила суд суворо її не карати. Суддя Дарина Глинська при винесені вироку врахувала, що у матеріалах справи відсутні обставини, які обтяжують покарання, позитивну характеристику з місця її проживання.

Таким чином суд визнав працівницю винною та призначив їй штраф у розмірі триста неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 5,1 тис. грн. Натомість гроші, які передавалися як хабар, вирішили повернути особі, в якої раніше працівниця вимагала неправомірну вигоду.

 

Відео