За годину до загибелі подзвонив батькам: на Самбірщині легковик на смерть збив молодого хлопця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За годину до загибелі подзвонив батькам: на Самбірщині легковик на смерть збив молодого хлопця
30 Липня, 17:17
logo-black

За годину до загибелі подзвонив батькам: на Самбірщині легковик на смерть збив молодого хлопця

Вчора, 29 липня, пізно у вечері у селищі Підгайці Львівського району (Оброшинська ТГ), на автодорозі Самбір-Львів трапилась смертельна ДТП. Водій легковика “Nissan Primastar” наїхав на 28-річного мешканця села Долобів, що належить Рудківській ТГ. Хлопець загинув на місці події.

«Сергій працював на «Майолі», часто допізна затримувався. Потім добирався додому в село. Мама розказує, ще за годину до аварії подзвонив батькам, сказав: «Я вас так сильно всіх люблю, ще би ви мене так всі любили, як я вас». А вже за якийсь час повідомили їй про смерть сина…Це була дуже добра дитина. Послушний, з усіма ладив. Ще не встиг оженитися…Куди він йшов тою дорогою, ніхто не знає. Водій легковика казав батькам, що він його просто не помітив. Весь удар прийшовся на лівий бік. Попри те, що Сергій був доволі високий і кремезний хлопець, удар був надто сильним. Розбита голова, переламаний хребет, хлопець загинув на місці», – розповідає тітка загиблого Леся Леонівна.

Відомо, що водію легковика 46 років, він мешканець Комарнівської ТГ.

На місці пригоди працювали правоохоронці. Вони з’ясовують всі обставини аварії. Триває слідство.

У батьків загиблого залишився молодший син, він одружений.

 

  • 0
  • 9166
Відео