За місяць майже 300 людей звернулося до центру рекрутингу у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За місяць майже 300 людей звернулося до центру рекрутингу у Львові
14 Березня, 11:37

За місяць майже 300 людей звернулося до центру рекрутингу у Львові

За місяць до центру рекрутингу української армії у Львові звернулось близько 300 осіб. Як розповіли у Львівській міській раді, станом на зараз працівники центру опрацьовують 103 заповнені анкети, а ще 39 кандидатів на етапі підбору вакансій, які їх цікавлять.

«Зараз маємо 103 анкет кандидатів, які опрацьовують рекрутери. 39 кандидатів на етапі консультацій, тобто шукаємо для них посаду, яка їх зацікавила. 42 кандидати ведуть перемовини з військовими частинами, 4 – на стадії отримання рекомендаційного листа, а ще 3 проходять процес оформлення документів у ТЦК. Також 1 кандидат скерований у навчальний центр, та 1 уже призваний на службу», – повідомила директорка департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Валентина Бартошик.

За її словами, із 39 кандидатами робота припинена з різних причин. Зокрема, це перевищення граничного віку чи недосягнення призовного віку, самостійна відмова кандидата, невідповідність за станом здоров’я тощо.

Також охочі звертаються просто за консультаціями, не надаючи своїх даних і не заповнюючи анкет. Таких кандидатів було 40. У центрі вони отримують необхідну інформацію та консультації про вакансії в ЗСУ.

Також до рекрутингового центру звернулися троє громадян з інших країн, їх сконтактували з Інтернаціональним легіоном.

Нагадаємо, у Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу української армії. Тут працюють фахівці із зайнятості, і тут можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію у війську.

Центр працює на вулиці Костя Левицького, 67. Це пілотний проєкт Міністерства оборони і Львівської мерії. Важливо, що центр не має відношення до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тож тут не вручають повісток, а лише надають консультації.

Відео