Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За місяць до «Стільського городища» прокладуть якісну дорогу
07 Червня, 15:47
logo-black

За місяць до «Стільського городища» прокладуть якісну дорогу

Вікторія Ничта

У Тростянецькій ОТГ полагодять дорогу, яку не ремонтували майже 30 років. На майже 7-кілометровий відрізок від Тростянця до Стільська витратять орієнтовно 12 млн грн.

Кошти на ремонт шукали майже три роки.

«Ця дорога була нашим головним болем довгі роки, – каже LMN депутат Тростянецької ОТГ Іван Мончак. – Адже якісного ремонту там не робили майже 30 років, то ж можете собі уявити, який стан асфальтованого покриття зараз. Суцільними ямами і вибоїнами їздили жителі Стільська, Дуброви, Ілова, Великої Волі та Тростянця. Водіям доводилося витрачати значно більше коштів на пальне, та й машини постійно ламалися. А тим, хто добирався на роботу громадським транспортом, було ще гірше. Бо водії маршруток часто відмовлялися їздити у ці села».

Дорожники уже приступили до роботи.

«Відколи утворилася наша ОТГ, – каже LMN депутат. – Самі розумієте, що такої величезної суми із свого бюджету вирвати неможливо. Звернулися до департаменту дорожнього господарства ЛОДА, і цьогоріч нам скерували 10 мільйонів. Ще два виділили з бюджету нашої ОТГ».

Щоб зробити якісний ремонт, розчистити кювети, вирішили кошти не розпорошувати, а вкласти усі 12 млн грн в одну дорогу, найпроблемнішу.

«Новина насправді дуже позитивна, адже якісна дорога дозволить нам розвинути ще й туристичний бізнес, – каже староста Стільська Андрій Васильківський. – На території нашого села є відоме на цілий світ «Стільське городище», яке було столицею Білих Хорватів. І коли туристи до нас приїздили, то потім залишали нехороші відгуки про поїздку саме через стан нашої сумнозвісної дороги».

Цьогоріч відремонтують автошляхи також у селах Красів, Тернопілля та Демня.

Схожі новини