Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За місяць в Україні вдвічі зросла захворюваність на пневмонію
29 Червня, 12:00

За місяць в Україні вдвічі зросла захворюваність на пневмонію

Протягом останнього місяця в Україні зареєстрували збільшення вдвічі кількості випадків захворюваності на пневмонію як ускладнення від COVID-19. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає “Укрінформ”.

“Окрім тих цифр, які я оголошую кожного ранку на брифінгу, ми ще аналізуємо і захворюваність на пневмонію. За місяць ми отримали в два рази більше випадків пневмонії, основною причиною якої є COVID-19. Незалежно від того, є симптоми коронавірусу чи немає, ми тестуємо всіх, хто захворів, на пневмонію. Це важливо, тому що основним ускладненням COVID-19 є пневмонія, яка дуже важко проходить і дуже часто призводить до летальних випадків”, – каже міністр.

За його словами, у середині квітня реєстрували понад 5 тис. випадків пневмонії на тиждень. Надалі захворюваність почала падати – завдяки карантинним обмежувальним заходам. Та, на жаль, тепер знову зросла.

“11 травня ми вийшли на показник понад 2 тис. випадків пневмонії за тиждень. На сьогодні реєструємо більше 4 тис. пневмоній, у тому числі це ускладнення від COVID-19”, – говорить Максим Степанов.

Нагадаємо, станом на ранок 29 травня в Україні коронавірус підтвердили у 43 628 людей.

Фото: Захід.нет.

  • 0
  • 164
Схожі новини