За минулу добу до виїзного ЦНАПу звернулось 80 людей, майно який постраждало через ракетний удар – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За минулу добу до виїзного ЦНАПу звернулось 80 людей, майно який постраждало через ракетний удар
17 Серпня, 20:03

За минулу добу до виїзного ЦНАПу звернулось 80 людей, майно який постраждало через ракетний удар

Вчора, 15 серпня, у Львові, на вул. Каховській запрацював тимчасовий виїзний пункт Центру надання адміністративних послуг. 80 мешканців пошкоджених будинків вже звернулись за допомогою. Про це повідомили  у міській раді.

Виїзний ЦНАП надаватиме послуги сьогодні і завтра. Подати документи на компенсацію за пошкоджене майно чи звернутися за консультацією мешканці можуть упродовж дня – з 10:00 до 19:00.

Водночас постраждалі внаслідок ракетного обстрілу можуть звернутись у будь-який ЦНАП міста, а також на службу підтримки за телефоном: 093-297-57-95, з понеділка до четверга з 9:00 до 18:00 (у п’ятницю – до 16:00).

Нагадаємо, у вівторок, 15 серпня, російська федерація ракетами вдарила по Львову. Уламки ракет впали на багатоквартирні житлові будинки на вулицях Патона та Каховській. Пошкоджено більше ста помешкань, вибито понад 500 вікон. Одна з ракет поцілила у павільйон на території дитячого садочку «Казка» на вул. Патона. 4.

Відео