Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За ніч на Львівщині ще 7 підозр на коронавірус
25 Березня, 09:30

За ніч на Львівщині ще 7 підозр на коронавірус

Цієї ночі, у період з 21:30 години 24 березня по 7:50 годину 25 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 7 осіб.

Про це прес-службі Львівської ОДА повідомила лікарка-епідеміологиня Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Наталія Тімко.

Пацієнти зі Львова, Золочева та з Хмельницької області.  Так, на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні зараз перебувають 44 особи.  На самоізоляції – 46 осіб. За увесь час виписали 37 пацієнтів.  Стан усіх хворих – середньої важкості або близький до задовільного. У 1 пацієнтки наближений до важкого.  Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 127 людей.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 96 соба. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Одна особа знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.  Нагадаємо, за результатами тестів у 6 осіб – грип. Ще 2 результати тестів – від’ємні на коронавірус. За увесь час в сумі у 29 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Нагадаємо, за вчорашній день з підозрою на коронавірус звернулися пацієнти з міста Львова, Новояворівська, Пустомит та Городоцького району.

Схожі новини