За очільника Львівської обласної ради Юрія Холода взялися у НАЗК | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За очільника Львівської обласної ради Юрія Холода взялися у НАЗК
24 Вересня, 18:21
logo-black

За очільника Львівської обласної ради Юрія Холода взялися у НАЗК

Працівники Національного агенства з питань запобігання корупції розпочали перевірку конфлікту інтересів у діяльності Юрія Холода, заступника голови Львівської обласної ради, який сьогодні фактично очолює її.

Про це LMN стало відомо з ТГ-каналів, у яких розмістили відповідний лист від керівника департаменту моніторингу і контролю за виконанням актів законодавства про конфлікт інтересів та запобігання корупції НАЗК Олександра Шульги.

Ймовірно, перевіряють у НАЗК бізнес батька Юрія Холода, який дуже успішно співпрацює з державними органами влади Львівщини.

 

А перевіряти є що. Як стало відомо нашим журналістам батько Юрія Ігоровича Холода — Холод Ігор Орестович — неймовірний щасливець! Його фірма стає (часто одноосібно) переможцем низки тендерів, оприлюднених на офіційному сайті державних закупівель Prozorro.

Для прикладу:

У січні 2023 року ФОП Холод Ігор Орестович підписав угоду з Виконавчим комітетом Червоноградської міської ради на виготовлення 116 – ти комплектів зимового одягу: балаклави, шапки, бафи, рукавиці флісові, штани, куртки, берці та термобілизна зимова. За свої послуги Ігор Холод, який був єдиним учасником торгів,  отримав 1 мільйон 102 тисячі 580 гривень.

У січні 2023 року ФОП Холод Ігор Орестович отримує від Червоноградської районної державної адміністрації Львівської області 720 тисяч за флісові кофти.

У грудні 2022 року Солонківська сільська рада купила у ФОП  Холод Ігор Орестович 1 дизельний генератор за 1 мільйон 580 тисяч.  І тут Ігор Холод теж був єдиним на торгах.

У грудні 2022 року Городоцька міська рада купила у ФОП Холод Ігор Орестович 50 рацій 99 тисяч 950 гривень.

Також у грудні 2022 року ФОП Холод Ігор Орестович отримав від Солонківської сільради 983 тисяч гривень за 247 пар берців.

Крім того, саме цьому ФОПу щастить знати коли держоргани проводять відповідні закупівлі (бо інших учасників ми на цих торгах не бачимо) та підписувати угоди на постачання військової форми та взуття скажімо ще з Мостиською міською радою та Яворівською  РДА.

 

Звідки таке везіння? Чому саме в цього підприємця селищні, міські ради та РДА купують цей товар? Адже ринок, м’яко кажучи, не бідує на таких постачальників.

Можливо, причина в тому, що Холод Ігор Орестович — батько Юрія Холода, заступника голови Львівської обласної ради?

Прослідкувати цей родинний зв’язок — дуже просто.

За даними відкритих джерел, ФОП Холод Ігор Орестович зареєстрований у м. Львів. вул. Петлюри. 

 

За цією ж адресою зареєстрований і один із засновників ТОВ “Ромус-Поліграф” (підприємство, якому свого часу пощастило друкувати бюлетені для ОВК) Холод Ігор Орестович.

 

І саме цей Холод Ігор Орестович є батьком очільника голови Львівської облради Юрія Холода.

Власне, Юрій Холод сам підтвердив це, коли в одній зі своїх декларацій вказав, що їздив на авто, що належить ТзОВ “Ромус-Поліграф”.

До речі, саме ця фірма постачатиме ПрАТ «Львівобленерго» офісного паперу на суму 5,18 млн грн.  І саме про цю фірму, журналісти антикорупційного видання «Наші Гроші» зʼясували, що компанія постачатиме «Львівобленерго» папір, який виготовляють підприємства з британської групи Mondi, яку НАЗК внесло у список міжнародних спонсорів війни за те, що вона досі веде бізнес у росії.

Відео