За п’ять місяців війни США прийняли понад 100 тис. українців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За п’ять місяців війни США прийняли понад 100 тис. українців
31 Липня, 15:06

За п’ять місяців війни США прийняли понад 100 тис. українців

За п’ять місяців від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну США прийняли понад 100 000 українських біженців. Про це повідомляє CBS News.

Згідно з даними уряду США, десятки тисяч українців, які ступили на територію США після вторгнення 24 лютого, прибули через різні імміграційні канали та з різним правовим статусом, більшість із них із тимчасовим дозволом на перебування в країні.

Статистика уряду свідчить, що близько 47 000 українців прибули до США за тимчасовими або імміграційними візами; майже 30 тис. українців прибули за програмою приватного спонсорства; понад 22 тис. українців пропустили на кордоні США та Мексики; і 500 українців потрапили в країну через традиційну систему біженців.

Видання повідомляє, що Байден наприкінці березня пообіцяв прихистити 100 000 українців, переміщених через війну. У Білому домі тоді заявили, що українці приїжджатимуть до США за різними імміграційними програмами. Міністерство внутрішньої безпеки США (DHS) підтвердило, що прибуло понад 100 000 українців, заявивши, що ціль “ніколи не була обмеженою”.

«Ми дуже пишаємося тим, що допомагаємо надати притулок українцям, які тікають від неспровокованого вторгнення росії. Міністерство продовжуватиме приймати нових українців у найближчі тижні та місяці відповідно до зобов’язань президента Байдена», – додали там.

Також українці, які в’їхали до США за імміграційними візами або за програмою прийому біженців, можуть отримати дозвіл на постійне проживання і, зрештою, здобути громадянство США, але на це можуть піти роки.

Відео