Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За п’яне водіння та перевищення швидкості планують підвищити штрафи
27 Грудня, 10:05

За п’яне водіння та перевищення швидкості планують підвищити штрафи

Міністерство внутрішніх справ ініціює збільшення розмірів штрафів за низку адміністративних правопорушень, зокрема, посилення відповідальності для водіїв за наїзди на людей. Про це вчора, 26 грудня, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає пресслужба МВС.

«Пропонуємо збільшити розміри штрафів за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більш ніж на 50 км/год – 3400 грн (наразі 510 грн); за залишення місця ДТП – 3400 грн (наразі 255 грн) та передбачити можливість позбавлення права керування транспортними засобами на строк 6 місяців; за керування авто особою, яка не має на це права – 10200 грн (зараз 510 грн)», – каже заступник міністра внутрішніх справ.

Окрім того важливими ініціативами МВС є зниження порогу перевищення швидкості руху, з якого настає адмінвідповідальність, із 20 км до 10 км. А також пропозиція не відносити керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння до кримінальних проступків. Якщо наїзд на людину був вчинений водієм під впливом алкоголю або наркотичних засобів, тоді відповідальність буде ще більшою.

У МВС поінформували, що за за 10 місяців 2019 року в Україні сталося 129 тисяч ДТП, з яких понад 21 тисяча – із потерпілими.

Поліцейські склали 96 тисяч адміністративних матеріалів за керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

У цих ДТП було травмовано понад 26 тисяч осіб, загинуло 2 716 людей.

Фото: Твоє місто.

Схожі новини