За період війни понад 100 ухилянтів намагалися підкупити прикордонників, щоб виїхати з України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За період війни понад 100 ухилянтів намагалися підкупити прикордонників, щоб виїхати з України
05 Липня, 18:25

За період війни понад 100 ухилянтів намагалися підкупити прикордонників, щоб виїхати з України

За період дії воєнного стану прикордонники Львівщини затримали 546 чоловіків призовного віку, яким заборонено виїжджати за кордон у час війни. Цікаво, що протягом цього часу більше сотні ухилянтів намагалися підкупити прикордонників хабарем, сума якого сягала 5 тисяч доларів, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Прикордонники кажуть, що найчастіше ухилянти намагались підробити довідки про непридатність до військової служби, тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, пенсійне посвідчення та свідоцтво про народження дитини. Також намагаються залишити межі України чоловіки з підробними документами про навчання за кордоном.

«Варто відзначити про випадки, коли викриття ухилянтів не зупиняло і вони намагалися «домовитися» з прикордонним нарядом та вирішити питання підкупом. Суми хабарів сягали від 50 до 5 000 доларів США. Загалом, за шість місяців зафіксували 122 спроби підкупу охоронців кордону на суму 1 млн 317 тис. гривень», – зазначено в повідомленні.

Тепер усі вони можуть опинитися з ґратами на строк від 4 до 8 років.

 

Фото ілюстративне

Відео