Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За плечима мав гарячі бої в Дебальцево: загинув поліцейський з Самбірщини
07 Березня, 18:11
logo-black

За плечима мав гарячі бої в Дебальцево: загинув поліцейський з Самбірщини

У російсько-українській війні на Луганщині загинув боєць батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» головного управління у Львівській області старший сержант поліції Роман Рущишин. Про це повідомили у пресслужбі поліції.

Роман – уродженець Самбірського району, йому було 44 роки. Сиротами залишились троє дітей – двоє синів та донька.

«Ромчик прийшов у батальйон у 2014 році, як тільки почалася війна. Наша визвольна війна. Мав за плечима гарячі бої в Дебальцеві і важкий вихід з окупованого міста.  Про бої там розказував неохоче. Більше – про дітей. Згадував, як до них там підійшов хлопчик і попросив їсти. Ромчик якраз був на чотах. Дитині наклали повну миску теплої їжі, а малий схопив і зібрався з тим кудись йти. Зупинили, спитали куди йде. Виявилося, ту миску з їжею хлопчик ніс мамі та молодшим братам-сестрам. Звісно, бійці нагодували малого і дали з собою продуктів. Вони там часто підгодовували дітей. Одного разу Ромчик зізнався мені, що часто згадує тих дітей в Дебальцеві, у яких орки відібрали дитинство. Він любив розповідати мені про своїх діток. Кожного разу, перебуваючи на ротації, розказував як скучає за ними», – поділилась спогадами знайома Романа Мар’яна Попович. 

Нагадаємо, захищаючи країну від російського агресора, загинув самбірчанин Ігор Подолець. Також у бою за Україну також загинув львівський журналіст та військовий Віктор Дудар.

Схожі новини