Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За порядком під час виборів слідкуватимуть на літаках та гелікоптерах
07 Жовтня, 16:15

За порядком під час виборів слідкуватимуть на літаках та гелікоптерах

Міністерство внутрішніх справ залучить мобільні групи та авіацію, які зможуть реагувати на всі можливі протиправні дії під час виборів 25 жовтня. Про це повідомила пресслужба МВС.

«Виходячи з розрахунків для забезпечення публічної безпеки під час місцевих виборів, у той день працюватимуть майже 140 тисяч правоохоронців. Також передбачається залучення авіаційних підрозділів системи МВС для оперативного реагування на зміну обстановки», – розповів заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Він додав, що особовий склад повністю забезпечений засобами захисту від COVID-19. Проте за останню добу в системі МВС налічують 246 хворих на коронавірус, тому будуть залучати резервні групи правоохоронців центрального апарату Нацполіції, курсантів ВНЗ та поліцейських з обласних управлінь.

 

edde593-vibore-politsiya
d976bc1-vibory-litaky

«Також ми плануємо залучати всі наявні сили та засоби авіації системи МВС – літаки та гелікоптери. Наявність гелікоптерів дозволить реагувати на протиправну діяльність у найвіддаленіших точках, де немає посадкових смуг», – додав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

На даний час в регіонах створили оперативні резерви для реагування на виклики та загрози, які можуть відбутися під час проведення виборів. І кількість складених адміністративних протоколів та розпочатих кримінальних проваджень за місяць виборчої кампанії вже перевищує в 12 та 18 разів відповідно аналогічні показники під час парламентських виборів, кажуть в МВС.

Фото: УП

Схожі новини