За прослуховування телефонних розмов львівській поліцейській загрожує 5 років ув’язнення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За прослуховування телефонних розмов львівській поліцейській загрожує 5 років ув’язнення
02 Вересня, 09:16

За прослуховування телефонних розмов львівській поліцейській загрожує 5 років ув’язнення

За незаконне прослуховування телефонних розмов і продаж отриманої інформації 29-річній працівниці львівської поліції загрожує п’ять років ув’язнення. Прокуратура Львівщини повідомила 1 вересня, що передала до суду справу слідчої Сихівського відділу поліції. Працівницю обвинувачують у підробці протоколів допитів та порушенні недоторканності приватного життя, передає Zaxid.net.

“Поліцейська мала власну схему отримання інформації про телефонні дзвінки. Вона вносила у протоколи допитів потрібні телефонні номери, а потім зверталась до суду за дозволом на доступ до конфіденційної інформації від мобільних операторів. І суди, як правило, давали такий дозвіл, після чого слідча отримувала всі дані про телефонні дзвінки і розмови, які потім продавала зацікавленим особам”, – кажуть у прокуратурі.

Викрили зловмисницю наприкінці травня 2020 року слідчі ДБР та СБУ. Ця справа триває ще з 2018 року. Саме два роки назад працівницю поліції вперше запідозрили у продажі доступу до телефонних розмов та підробці протоколів.

Фото: umnyashka.

  • 0
  • 357
Відео