Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За проїзд малозабезпечених дрогобичан заплатить міська рада
21 Березня, 12:30
logo-black

За проїзд малозабезпечених дрогобичан заплатить міська рада

Юлія Швидко

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, забезпечити безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Для отримання такого права люди повинні звернутися з відповідною заявою. Пільгу отримають після обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

«Звісно, таких людей не буде багато. Адже пенсіонери, школярі, люди з інвалідністю і так їздять безкоштовно. Така ініціатива виникла, коли мова зайшла про онкохворих людей. Вони ж одразу не отримують інвалідності і пов’язаних з нею пільг. А гроші на лікування йдуть колосальні. Такі люди можуть принести довідку про недугу та заощаджувати на проїзді у транспорті, – каже LMN начальник відділу економіки Дрогобицької міської ради Тарас Бачинський. – Кожну непросту ситуацію заявника будемо розглядати в індивідуальному порядку. Буває, що людина не може йти працювати через певні складні обставини: старенькі батьки, неповнолітні діти».

Дрогобицькі чиновники хочуть максимально розповсюдити інформацію, аби люди могли скористатися таким правом. Кошти на перевезення таких пільговиків виділять з бюджету міської ради.

«Це гарна ініціатива, але вона не приживеться. Я є інвалідом по зору – щоразу, як сідаю у маршрутку, маю конфлікт з водієм. На що ж можуть розраховувати люди, які візуально виглядають здоровими?» – каже LMN мешканець Дрогобича Андрій Стас.

Фото6 ілюстративне

Схожі новини