Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За самбірських суддів взялося ДБР (Відео)
06 Листопада, 09:46

За самбірських суддів взялося ДБР (Відео)

Держбюро побачило ознаки злочину у діях суддів, на які у Вищій раді правосуддя закривали очі. У ДБР повідомили: вони розпочали досудове розслідування щодо суддів Самбірського суду Львівської області, які впродовж 2018-2020 років на підставі фальшивих документів масово звільняли п’яних водіїв від відповідальності, йдеться на Фейсбук-сторінці Фундації DEJURE.

Розслідування почали після заяви члена правління цієї Фундації Романа Маселка. Перед цим він скерував до ВРП кілька скарг щодо самбірських суддів.

ВРП притягнула до дисциплінарної відповідальності трьох самбірських суддів, які допомагали п’яним водіям уникати відповідальності: одному виписали догану, двом – попередження.

«Водночас ВРП абсолютно проігнорувала прохання дати оцінку ролі самих суддів у масовій передачі п’яних водіїв на поруки на підставі підроблених документів. До цього були залучені абсолютно усі судді суду і без їх згоди така афера навряд чи була можлива. Однак у ВРП вирішили закрити очі на проблему і формально покарати суддів без оцінки того, що відбулося», – кажуть у Фундації.

Тепер цю справу розслідуватиме Держбюро розслідувань.

Фото: з вікритих інтернет-джерел

Відео: НТА

  • 0
  • 3916
Схожі новини