Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«За що громада Львівщини платить Ганущину?»: активісти обурені поведінкою голови облради
26 Березня, 20:10

«За що громада Львівщини платить Ганущину?»: активісти обурені поведінкою голови облради

Громадська організація “Люди країни” звернулася до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина. Активісти закликають чиновника спрямувати свою енергію на виконання службових обов’язків у непростий для країни час.

Нагадаємо, вчора, 25 березня, у Вищому антикорупційному суді в Києві відбулось засідання стосовно обрання запобіжного заходу колишньому керівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайлові Дзюдзю. Його підозрюють у систематичному хабарництві.

На захист ексчиновника виступили нардеп Андрій Лопушанський та Олександр Ганущин. Вони запевняли суд, що візьмуть підозрюваного на поруки.

“До нас насувається біда. Всі мобілізовані та готуються зустрічати епідемію. Лише голова обласної ради вдає, що нічого не відбувається. Він покидає свій пост і їде на день в Київ, щоб підтримати в суді того, кого взяли на гарячому. Чим мотивує свої дії чиновник, якого обрали люди і від якого чекають продуктивної роботи? Він замінив інтерес жителів всієї області на особисті амбіції та прийняв рішення стати на захист гвинтика гнилої системи, яку корупціонери у владі вибудовували десятиліттями. За що громада Львівщини платить Ганущину зарплату? Щоб під час надзвичайної ситуації він їздив у Київ і захищав депутата, якого взяли на хабарі? ” – каже голова ГО «Люди країни» Курій Василь.

90662010_916412965474904_2305195624498200576_o

Фото: Люди країни

Фото основне: скріншот з прямої трансляції.

Схожі новини