Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За три дні знайшли рідних чоловіка, який жив у львівській лікарні вісім місяців
19 Квітня, 15:42

За три дні знайшли рідних чоловіка, який жив у львівській лікарні вісім місяців

Невідомий чоловік, який уже понад вісім місяців живе у львівській міській лікарні, знайшов рідних. Після перенесеного інсульту він частково втратив пам’ять, практично не розмовляє. У нього паралізована права рука і ампутована права нога. Як з’ясувалось, пацієнт родом з Вінниччини. Звати його – Микола Мельник,передає zaxid.net.

У 63-річного чоловіка троє дітей – два сина і донька. Є сестри, племінники. Розшукували рідних дуже багато людей, на це їм знадобилось три дні.

Журналісти  «Жмеринської газети» опублікували на своїй сторінці у Facebook  інформацію про загубленого. Працівники соцзахисту Жмеринської міської ради розшукали чотирьох мешканців міста, які мали прізвище – Микола Мельник, дали їхні адреси. За віком підходили лише два чоловіки з чотирьох. Працівники поліції поїхали за даними адресами. В одному будинку  Микола Мельник помер приблизно два роки тому. У другому – чоловік живе. Про того, що у львівській лікарні, нічого не знають.

Згодом на електронну адресу лікарні, у якій мешкає загублений, надійшло повідомлення від племінниці чоловіка Юлії Коломієць.

«У вашій лікарні уже 8 місяців перебуває чоловік, який втратив пам’ять, Мельник Микола Андрійович, уродженець Вінницької області Жмеринського району села Ярошенка. Ми точно не впевнені, чи то саме він, але хотілося б знати, чи є у нього на руці татуювання «перстень з промінням». Я його племінниця, у нього є ще дві сестри», – написала Юлія.

Татуювання на середньому пальці лівої руки у чоловіка справді є і воно схоже на перстень з промінням.

Після обіду, 18 квітня, друга племінниця Леся через пост у Фейсбуці також впізнала чоловіка.

«Це брат мого батька – Микола Мельник. Мій тато чомусь не спілкувався з ним, але коли я приїжджала до бабусі в село, я бачила цього чоловіка. Це справді Микола Мельник, я впізнала його, хоч не бачила років 18-20», – сказала Леся.

Вдалося з’ясувати, що Микола Мельник у молоді роки порушував закон. Його неодноразово судили, велику частину життя провів у колонії. Рідні думали, що він там і помер.

З Андрієм, сином чоловіка від другого шлюбу, журналістом  вдалося поспілкуватися.

«Я не спілкувався з батьком десь років 20. Коли він пішов, мені було років 12. Нічого доброго про нього у пам’яті не залишилося, постійно бив маму. З його сином і донькою від першого шлюбу я спілкуюся, а батько ними і не цікавився. Зі старшим сином влаштував бійку з ножем. Навіть не хочеться про це говорити», – каже Андрій.

За словами Андрія, батька неодноразово судили за важкі злочини. Де він відбував останнє покарання, не знає, але двічі вже передавали інформацію, що батько у колонії помер.  У Миколи Мельника є дві сестри: старша Ольга і молодша Ніна.

Зараз рідні радяться, що робити далі.

«Додому ми, діти, його не заберемо, сестри також, мабуть, ні, але і у Львові не залишимо. Може знайдемо для нього заклад, щось на зразок будинку для літніх людей, де за ним будуть доглядати. Він був поганим батьком, але він все-таки батько», – каже Андрій.

У цій заплутаній непростій історії є ще одне нез’ясоване питання. Де Микола Мельник відбував покарання і як без жодних документів опинився на вулиці Львова? Це з’ясовуватимуть працівники поліції.

Схожі новини