«За твоїх синів. За те, що пхають носа там, де не треба. Ми вас знищимо” – на Старосамбірщині побили батька активіста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«За твоїх синів. За те, що пхають носа там, де не треба. Ми вас знищимо” – на Старосамбірщині побили батька активіста
29 Грудня, 12:57

«За твоїх синів. За те, що пхають носа там, де не треба. Ми вас знищимо” – на Старосамбірщині побили батька активіста

Учора в селі Лаврів на Старосамбірщині троє молодиків побили батька активіста.

О 15.00 громадський активіст Володимир Мазур виявив в лісі свіжозрубану деревину, повідомив поліцію. Виїхала слідча група, зафіксувала злочин. В 20.00 його тато 71-річний Микола Мазур йшов сільською дорогою, до нього під’їхав автомобіль Опель-Вектра на польській реєстрації. Вийшли три молодики і з криком «За твоїх синів. За те, що пхають носа там, де не треба. Ми вас всіх знищимо» почали бити. Микола спробував вирватися, але один з молодиків вдарив його палицею і збив з ніг. Один з нападників сказав «Більше не бийте», сіли в машину та поїхали. Жертву залишили лежати на краю дороги.

Про цей випадок повідомили поліцію. Микола Мазур проходить медичне обстеження. Прізвища молодиків та авто ідентифіковані. Це діти місцевого пилорамщика, їхні брати працюють в лісгоспі. Син Миколи Мазура – активний учасник Революції Гідності, активіст ГО Майдан Старосамбірщини, ГО Люди Країни, член Самооборони Старосамбірщини.

Відео-звернення Миколи Мазура – далі.

Відео