Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За тисячу Зеленського можна буде купити ліки
13 Грудня, 19:23

За тисячу Зеленського можна буде купити ліки

Уряд вирішив розширити перелік послуг, якими можна скористатися у межах програми Є-підтримка. Відому тисячу за вакцинацію тепер можна буде використати на ліки. Проте не всім. А лише тим людям, яким виповнилось 60 і більше років. Для них програма стартує трохи пізніше, ніж для всіх інших – з 1 січня.

“Доручив уряду забезпечити, щоб громадяни у віці 60+ могли використати 1 тис. гривень від держави за соціальними напрямками, зокрема на купівлю ліків. Механізми мають бути напрацьовані протягом тижня, а використання – вже з січня”, – розповів президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, з 19 грудня повністю вакциновані українці отримуватимуть тисячу гривень. Гроші будуть нараховані на спеціальні картки в застосунку “Дія”, які будуть безкоштовними. Жодних комісій за обслуговування не буде.

Щоправда обмеження стосуватимуться використання цих грошей. Витратити їх можна буде лише на абонемент у спортзал, квитки у кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр, а також для мандрівок всередині країни.

Інших варіантів отримання грошей за вакцинацію не передбачено. Ця програма повинна підтримати ті сфери, які втратили багатьох клієнтів та стали менш прибутковими через карантинні обмеження.

Схожі новини