За тиждень на Львівщині виявили понад 500 випадків інфікування коронавірусом: скільки людей потрапили до лікарень (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
За тиждень на Львівщині виявили понад 500 випадків інфікування коронавірусом: скільки людей потрапили до лікарень (ВІДЕО)
21 Жовтня, 18:49
logo-black

За тиждень на Львівщині виявили понад 500 випадків інфікування коронавірусом: скільки людей потрапили до лікарень (ВІДЕО)

Статистику захворювання на коронавірус медики тепер ведуть не щоденно, а щотижнево. Зокрема впродовж останнього тижня на Львівщині зафіксували близько 530 випадків захворювання. Це  в кілька разів більше, ніж місяць тому.  Про це LMN у щотижневій програмі Погляд з Хмарочоса розповіла Наталія Іванченко, генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Серед цих 500 людей – 33 дитини. 64 людини були госпіталізовані. Зафіксовано один летальний випадок серед осіб старше 65 років, – розповіла LMN Наталія Іванченко.

Водночас Наталія Тімченко зауважує, що перебіг коронавірусу став легшим. Відтак, далеко не всі люди звертаються за медичною допомогою. Тому медики мають статистику лише тих, хто звертався до лікарів, був обстежений та має встановлений діагноз. 

 

Нагадаємо, у травні Всесвітня організація з охорони здоров’я оголосила про закінчення пандемії COVID-19. А з 1 липня в Україні скасували карантин та режим надзвичайної ситуації через пандемію COVID-19, який розпочався у березні 2020 року.

User Image
Марія Оринчак
Авторка спеціальних проєктів
Відео