Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За завищення цін на продукти підприємці будуть покарані, – Козицький
06 Березня, 12:41

За завищення цін на продукти підприємці будуть покарані, – Козицький

За підвищенні цін в умовах війни підприємці будуть покарані. Про це заявив голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький на своій сторінці в фейсбуці.

«Шановні жителі Львівщини, звертаю вашу увагу, що вартість соціально значущих продуктів харчування у місцях торгівлі має залишатись такою як 23 лютого. Наша держава вже десятий день перебуває у воєнному стані. У таких реаліях завищення цін слід розцінювати як мародерство», – наголосив Максим Козицький.

Ще у січні Кабінет Міністрів України встановив торговельну надбавку для соціально значущих продуктів – не вище 10%. Підвищувати ціни вище цього рівня підприємцям не можна. 

«Нагадаю, до соціально значущих належать такі продукти: хліб житньо-пшеничний, батон, крупа гречана, борошно пшеничне (вищий сорт), цукор пісок, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна вищого сорту), молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці), яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча), масло вершкове жирністю 72,5%», – додав Максим Козицький.

У випадку підвищення цін жителі можуть повідомляти до Держпродспоживслужби:

електронна пошта info@dpss.gov.ua;

телефони 050 230 04 28  та 096 000 98 23

Схожі новини