Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За зґвалтування власної доньки мешканець Радехівщині проведе у в’язниці дев’ять років
28 Жовтня, 15:24

За зґвалтування власної доньки мешканець Радехівщині проведе у в’язниці дев’ять років

Десять місяців тривали розслідування та суд у справі про зґвалтування 13-річної мешканки Радехівського району. Дівчинка стала жертвою власного 50-річного батька. Його затримали у грудні торік. І аж тепер Кам’янка-Бузький суд виніс йому вирок: 9 років позбавлення волі та 300 тис грн. моральної компенсації на користь дитини, передає Zaxid.net.

На судовому засіданні донька розповіла, що батько двічі ґвалтував її вдома. Один з таких випадків трапився влітку 2019 року.

«Дівчинка гуляла з друзями на вулиці, коли її покликав додому тато. Він, за словами дівчинки, наказав їй піти у ванну і повністю роздягнутися. Після цього він теж оголився та почав її ґвалтувати. Другий випадок стався в грудні того ж року. Батько попросив доньку лягти біля нього в ліжко, де він зняв з неї білизну. Дівчинка утекла в кімнату до брата, однак батько у нецензурній формі наказав їй повернутись в ліжко, де продовжив вчиняти до неї сексуальне насилля», – йдеться у матеріалах судової справи.

Після кожного інциденту зґвалтування чоловік просив доньку нікому нічого не розповідати. Однак за деякий час дівчинка розповіла все своїм шкільним друзям, а ті переказали батькам. Зрештою про сексуальне насилля над дитиною дізнались в школі. Директорка навчального закладу розповіла про все матері дівчинки, а та написала заяву у поліцію.

Під час слідчо-оперативного експерименту у будинку цієї сім’ї батько дівчинки показав поліцейським, де і як ґвалтував доньку. У суді чоловік також визнав свою провину, однак заявив, що перебував у нетверезому стані і погано пам’ятає деталі. Єдине, що він пояснив – те, що він проникав у тіло доньки лише пальцями.

Суддя Тарас Котормус, який розглядав цю справу, взяв до уваги щире каяття підсудного.  Однак він також зважив на те, що чоловік був нетверезим, коли вчиняв злочин щодо неповнолітньої доньки, а це вважається обтяжуючою обставиною.

Цей вирок суду ще не набрав законної сили, бо не пройшло 30 днів з моменту його проголошення.

Фото: ілюстративне

Схожі новини