Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За життя 16-річного підлітка з Маріуполя борються медики трьох країн
13 Квітня, 11:28

За життя 16-річного підлітка з Маріуполя борються медики трьох країн

Життя важкопораненого 16-річного мешканця Маріуполя намагаються врятувати медики трьох країн. Підлітка рятували спершу українські, згодом польські лікарі, а тепер ним опікуватимуться американські лікарі зі шпиталю Масачусетського університету. Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

За її словами, 16-річний Іван з Маріуполя отримав важкі поранення під час ракетно-бомбового удару рашистів. Він дивом з Маріуполя потрапив до реанімації Дніпропетровської обласної клінічної лікарні, де кілька днів отримував інтенсивну терапію. Далі каретами швидкої допомоги Дніпропетровського, Вінницького і Львівського обласних центрів екстреної медичної допомоги по черзі хлопця транспортували до кордону і передали в надійні руки польських колег. У шпиталі в Кракові хлопця екстрено прийняли, стабілізували його стан і підготували до перельоту в США.

«12 квітня спеціальний медборт з летовища Баліце доставив хлопця в супроводі мами Майї на тривале лікування і реабілітацію до США. Власне з ініціативи Геннадія Фузайлова команда Шпиталю Масачусетського уніаерситету взяла під свою опіку нашого важкого пацієнта. До літака нашого пацієнта супроводжував наш Генеральний консул Вячеслав Войнаровський, який впродовж кількох днів допомагав у Кракові мамі хлопця. Чекаємо Івана з одужанням в Україні», – написала Ірина Микичак.

278456108_5140368556002227_6615203836315516958_n
Схожі новини