Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За знущання над свекрухою львів’янку посадили до в’язниці
07 Жовтня, 15:49

За знущання над свекрухою львів’янку посадили до в’язниці

Сихівський райсуд Львова засудив жінку за домашнє насильство до позбавлення волі, повідомляє «Судовий репортер».

Засуджена мешкала разом з чоловіком, трьома дітьми та свекрухою. Знущатися над чоловіковою мамою, яка має інвалідність першої групи,  почала ще у 2018 році. Погрожувала їй фізичною розправою, залякувала та висловлювалася нецензурними словами.

«Обвинувачена позбавляла потерпілу можливості користуватись мобільним телефоном. Вимикала його та клала в місце, звідки свекруха самостійно через стан здоров’я не могла дістати. Потерпіла страждала. Постійна втома, фізичний дискомфорт, втрата повноцінного сну та відпочинку, втрата самооцінки призвели до посилення негативних переживань та погіршення стану здоров’я», – йдеться у матеріалах судової справи.

У вересні 2019-го невістка, лаючись зі свекрухою, кинула в її бік виделку, яка пошкодила їй руку. У присутності своїх неповнолітніх дітей ображала їх бабцю нецензурними словами та принижувала.

«У судовому засіданні обвинувачена все визнала повністю, дала показання. У скоєному щиро розкаюється, просила врахувати, що всі конфлікти виникали на побутовому ґрунті, а також, що вона має на утриманні трьох малолітніх дітей, виселилась із квартири свекрухи та більше такого не робитиме, тому просить суворо її не карати»,  – йшлося у суді.

Суд врахував каяття жінки, але водночас брав до уваги і вчинення злочину щодо особи з інвалідністю І групи. За домашнє насильство їй призначено 1 рік в’язниці. Але жінка, крім цього, була також причетна до викрадення майна. Тому суд ще доєднав частину невідбутого покарання за попереднім вироком 2018 року.

Остаточно львів’янка відбуватиме 2 роки і 1 місяць за ґратами.

Фото: ілюстративне

Схожі новини