Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
За знищення мозаїки магазину «Океан» забудовник заплатить штраф
01 Серпня, 15:31

За знищення мозаїки магазину «Океан» забудовник заплатить штраф

Інспекція Держархбудконтролю у місті Львові заборонила будь-які роботи на місці колишнього магазину «Океан». Окрім того, забудовнику загрожує штраф понад 90 тис. грн., – пише Zaxid.net

Інспекція перевірила знищення мозаїки на фасаді будівлі та підтвердила порушення. Також вона видала приписи як замовнику, так і виконавцю робіт. Відповідно до цих висновків, будь-які роботи на майданчику треба припинити негайно. А для їхнього продовження забудовник повинен відновити стіну та мозаїку на ній. Адже за проектом, «рибки», яких створили за ескізами львівського художника Володимира Патика, мали бути збережені.

«Оскільки підрядник відхилився від цієї проектної документації, що затвердив замовник і зніс цю стіну, відповідно він буде нести відповідальність. Там штрафна санкція передбачає штраф у розмірі 90 тис. грн», — розповідає начальник юридичного відділу Інспекції Держархбудконтролю Святослав Кіндратів.

Процедура накладення штрафу розпочалася і триватиме до 15 днів. Опісля забудовник або сплатить цю суму, або оскаржуватиме у суді. Нагадаємо, про знищення мозаїки колишнього магазину «Океан» з цінною мозаїкою на фасаді будівлі на вул. Володимира Великого стало відомо 18 липня. Це збурило громаду Львова. Мерія заборонила бізнесменові Володимиру Шведу продовжувати будівництво на місці зруйнованого магазину.

Схожі новини