Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Забаву замовляють за рік»: у Розвадівській ОТГ молодята платитимуть за урочистий шлюб
16 Листопада, 16:06
logo-black

«Забаву замовляють за рік»: у Розвадівській ОТГ молодята платитимуть за урочистий шлюб

Юлія Швидко

Щороку секретар Розвадівської ОТГ у Миколаївському районі реєструє по 50-60 шлюбів. Сюди на урочистий обряд приходять не лише місцеві мешканці, але й молодята зі сусідніх сіл та об’єднаних громад. Для наречених на першому поверсі Розвадівської сільради уже облаштували святкове приміщення. З 1 січня наступного року церемонія буде платною. Таким чином зможуть наповнити місцевий бюджет.

«За кошти ОТГ у залі провели гарний ремонт, придбали необхідні меблі. Раніше такий зал для урочистих церемоній був лише у райцентрі, тепер і у нас з’явився. Одразу зросла кількість бажаючих зареєструвати шлюб, – розповідає LMN заступник голови Розвадівської ОТГ Роман Цар. – Наша секретар не встигає «одружувати». У будні дні до неї приходять молодята, ще й на вихідних на роботу виходить. Ціну на урочистості вирішили встановити мінімальну – 300 гривень. Нареченим вони сильно на кишені не вдарить, а ми наповнимо бюджет».

Для людей, які захочуть зареєструвати шлюб без урочистостей, ця процедура буде безкоштовною. Також без грошей одружать постраждалих від аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю та малозабезпечених.

«Але в нас майже усі хочуть, аби їх реєстрація відбувалася святково. На церемонію приходять у вишиванках, навіть немовлят гості у національному одязі приносять. На саму ж забаву переодягаються у весільний одяг. Деякі пари додатково замовляють оркестр. Зі собою приводять фотографів та відеооператорів. У нашому районі люди люблять одружуватися – у ресторанах, де гуляють весілля, ажіотаж. Забаву замовляють за рік», – додає Роман Цар.

Фото: з відкритих інтенет-джерел

Схожі новини