Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Заборона роздавати повістки будь-де: петиція набрала потрібні для розгляду голоси
15 Липня, 15:30

Заборона роздавати повістки будь-де: петиція набрала потрібні для розгляду голоси

Петиція щодо заборони вручення повісток будь-де, окрім військоматів, набрала необхідну кількість голосів. Її ініціатором став Ігор Нерозя, котрий опублікував петицію 29 червня.

Станом на 15 липня вона зібрала необхідні 25 тисяч підписів. А це означає, що її повинен розглянути Президент України Володимир Зеленський.

Автор документа Ігор Негозя просить розглянути можливість заборонити на законодавчому рівні видавати повістки на блокпостах, АЗС, вулиці тощо.

«Зараз багато охочих людей, які моралізовані, мають бойовий досвід, але не можуть вступити на службу, тому що багато людей набрали саме на вулицях, які не мають досвіду та/або достатнього бажання воювати, що робить оборонний потенціал меншим. Користуючись відсутністю інформації про черговість, зараз трапляються порушення у процесах видачі повісток, коли вони були без прізвищ підписані з печатками та заповнені вже на місці», — йдеться в описі до петиції.

Автор також просить набирати в резерв насамперед тих, хто хоче воювати. Також є вимога про заборону видачі повісток у всіх місцях, крім військкоматів.

Як альтернативу, автор петиції просить оприлюднити та оновлювати стан хвиль мобілізації, щоб люди, які не підходять під нинішню хвилю, могли відстоювати свої права під час переміщення територією України у випадках, коли їх хочуть незаконно призвати на службу.

Схожі новини