«Забракло одного голосу»: місце реєстрації психлікарні не змінили | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Забракло одного голосу»: місце реєстрації психлікарні не змінили
19 Листопада, 15:27
logo-black

«Забракло одного голосу»: місце реєстрації психлікарні не змінили

Сьогодні, 19 листопада, депутати Львівської облради голосували за об’єднання двох обласних психіатричних лікарень – у селі Заклад Миколаївського району та на вул. Кульпарківській у Львові. Львівська лікарня мала змінити місце реєстрації – «переселитися» у Заклад. Та рішення не прийняли, забракло одного голосу: «за» проголосували лише 42 депутати.

Директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак обґрунтовувала доцільність такого об’єднання «уникненням конкуренції», мовляв, функції двох лікарень дублюються. Натомість працівниця лікарні «Заклад» Тетяна Микитка заявила, що колектив проти реорганізації і закликала депутатів висловити недовіру Ірині Микичак.

«Чиновниця просуває так звані реорганізації під чиїсь інтереси», – сказала Микитка.

Голова ЛОДА Маркіян Мальський наголосив на проблемі комунікації щодо реформ у медицині області.

«Люди повинні чітко розуміти, що відбувається. Нема гріха сказати людині, що її звільнять за 5-6 місяців. І чим швидше це людині скажуть, тим це буде мудріше. Всі ж розуміють, що при об’єднанні буде скорочення», – сказав Мальський.

Мальський дорікнув Микитчак, що та лобіювала рішення про ліквідацію ОХМАТДИТу.

«Я не розумію, коли програма називається «покращення лікування дітей», а першим пунктом є «ліквідація», – сказав голова ЛОДА.

Додав, що сумнівається, що працівники медзакладів тепер будуть чиновниці довіряти.

Нагадаємо, у червні Львівську обласну клінічну лікарню юридично перереєстрували зі Львова до селища Великий Любінь Городоцького району.

Фото: vezha.net.ua

Відео