Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Забудовник Sensar об’єднує бізнес-ком’юніті для перемоги
09 Червня, 18:10

Забудовник Sensar об’єднує бізнес-ком’юніті для перемоги

Війна змінила в Україні багато що. І водночас висунула на передній план людей, які готові боротися за свою країну та її майбутнє. Сьогодні кожен на своїй ділянці фронту наближає нашу майбутню перемогу. І бізнес-спільнота у цьому плані не виняток.

Наразі економіка України переживає серйозне падіння через російську агресію. За оцінками Київської школи економіки, інфраструктурi, житловим та промисловим будівлям вже завдано збитків на суму 105.5 млрд доларів. А загальні втрати дорівнюють приблизно 600 мільярдам. Але для бізнесу це виклик, який стимулює шукати та реалізовувати потужні рішення, вибудовувати нові стратегії та брати небачені досі висоти.

«Дати економічну відсіч ворогу у надскладних умовах – такий визов постав зараз перед українським бізнесом, – зазначив Марк Марченко, генеральний директор запорiзької компанії-забудовника Sensar. – I ми готові до бою в економічній площині. Саме тому ставимо собі за мету об’єднати малий та середній бізнес заради ефективної роботи на перемогу».

Першим кроком на цьому шляху стала зустріч «Війна i бізнес», яку команда Sensar провела наприкінці травня у Львові, у престижному Bankhotel. З різних кінців України на зустріч прибули понад 100 бізнесменів та інвесторів.

Власники топ-компаній поділилися власними напрацюваннями та досвідом виживання у період війни. Керуючий партнер в УкрІнвестКлубі Дмитро Карпіловський, засновник і власник міжнародної групи IT компаній Foodex.24 та Powercode Владислав Савченко, інвестор і забудовник з багаторічним досвідом у сфері нерухомості Денис Фетіcов, співзасновник та СЕО технологічної компанії TechVision Андрій Денисов та інші спікери обговорили низку важливих тем, зокрема:

  • Антивоєнні методи утримання бізнесу.
  • Ризики інвесторів та способи їх зниження пiд час воєнного стану.
  • Інвестиції та стартапи в умовах війни.
  • Прогнози щодо ринку нерухомості.
  • Командна робота, націлена на вихiд з кризи у воєнний час.

 

Розпочавши з цієї зустрічі, команда Sensar поставила перед собою амбітну мету – створити потужне бізнес-ком’юніті, в рамках якого підприємці зможуть обмінюватися ідеями, надавати один одному допомогу, налагоджувати нові зв’язки, спільно долати труднощі воєнного часу та, що важливо, повністю замістити українськими постачальниками послуг i товаровиробниками – російських.

Підбиваючи підсумок насиченого діалогу, Марк Марченко із задоволенням зазначив, що українських інвесторів та підприємців після перемоги чекає велика робота:

«Нас чекає велика робота після перемоги. Але не менш важливо діяти вже зараз, і діяти разом. Від цього залежить не тільки те, як скоро наше життя повернеться на довоєнний рівень, але й те, наскільки воно потім покращиться. Попри сталу конкуренцію у бізнесовому середовищі, я впевнений, що ми до цього готові».

Наближення перемоги сьогодні залежить від кожного з нас. І український бізнес чітко усвідомлює своє місце у цьому процесі. А компанія-забудовник Sensar має намір зробити подібні зустрічі регулярними, щоб об`єднувати дедалі більше талановитих підприємців навколо спільної мети – економічного процвітання Незалежної України.

4-1-4
Схожі новини