Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ув’язнення не буде: за хабар поліцейським директора «Галшляхбуду» оштрафували
21 Січня, 15:15

Ув’язнення не буде: за хабар поліцейським директора «Галшляхбуду» оштрафували

Франківський районний суд Львова оштрафував на 11,9 тис грн. директора ТОВ «Галшляхбуд» Андрія-Михайла Павліва за спробу дати 2 тис. доларів хабара поліцейським, пише zaxid.net.

Торік у січні він намагався дати 2000 доларів хабара працівникам обласного управління захисту економіки. Таким чином хотів відкупити себе і свою дружину від кримінальної відповідальності. Адже подружжя фігурує у справі за фактами розкрадання бюджетних коштів, виділених для капітального ремонту вулиць у селі Станиля Дрогобицького району. Йдеться  про суму біля 500 тис. грн, повідомляли у поліції.

Чоловік очолює підприємство, яке безпосередньо виконувало роботи. А його дружина є засновником субпідрядника – ТОВ «Галицькі дороги» .

Власне працівники управління, яким адресувався хабар, разом з колегами з інших правоохоронних структур, зокрема прокуратури, і викрили зловмисників. Про цю справу писав на своїй ФБ-сторінці і тодішній генпрокурор Юрій Луценко. Тоді правоохоронці повідомляли, що за надання неправомірної вигоди Павліва можуть ув’язнити  на строк від трьох до шести років.

Фото: поліція у Львівській області

Схожі новини