Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Загадкове зникнення: хлопця з Борщович досі не знайшли
16 Січня, 15:33
logo-black

Загадкове зникнення: хлопця з Борщович досі не знайшли

Антоніна Скляренко

Другий тиждень розшукують безвісти пропалого 26-річного Любомира Адамовича. Хлопця останній раз бачили 3 січня. Далі зв’язок обірвався, немає жодних зачіпок, де б він міг бути.

«Шукали вчора брата водолази, біля села Яричів є водойма. Нічого не знайшли, ні тіла, ні будь-яких речей, ні слідів. Перевіряли через реєстратор телефонного зв’зку і інформацію про останній сигнал, який від Любомира надходив. На жаль, в нас в селі стоять дві вишки, тому реєстратор показує дуже великий квадрат, звідки міг дзвонити брат. Конкретного місця нема», – розповідає сестра зниклого Соломія Адамович.

Шукають чоловіка й досі всім селом та за допомогою поліцейських. Завтра мали би залучитись підтримкою Національної гвардії. Військовики будуть прочісувати ще й навколишні поля.

Нагадаємо, Любомир Адамович знак 3 січня. В цей вечір святкував з друзями у селі Борщовичі, а потім зателефонував дядькові в сусіднє село Яричів. Повідомив, що йде до нього ночувати. Через якийсь час вийшов на зв’язок, сказав, що не орієнтується де він є. З того часу його більше ніхто не чув і не бачив.

 

1-1-2
Схожі новини